Oferta

Excellence Expert oferuje doradztwo, zarządzanie oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi i terenami inwestycyjnymi, przedsiębiorstwami oraz nieruchomościami klasy Premium.

 

Działamy w oparciu o licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 24107 oraz uzyskanie prawa do tytułu Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, na podstawie uchwały Rady Krajowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z dnia 2 października 2013 r.

 

Odpowiednie kwalifikacje, przygotowanie merytoryczne, a także doświadczenie pozwalają nam na kompleksową obsługę, a także skuteczny, szybki i przede wszystkim bezpieczny obrót w zakresie nieruchomości.

 

Zespół Excellence Expert to profesjonaliści, którzy posiadają cechy i umiejętności niezbędne, aby dobrze radzić sobie na konkurencyjnym rynku nieruchomości – kreatywność, sumienność, szeroką inicjatywę, dyscyplinę oraz samodzielność. Realizujemy projekty zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i organizacyjnym, od pomysłu do jego realizacji.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

ul. Kilińskiego 1/7
81-386 Gdynia

+48 505 019 906

karina@excellenceexpert.pl