O mnie

O mnie

Sukces niekoniecznie osiąga najlepszy, tylko ten, kto potrafi otoczyć się najlepszymi Carla Montero, Szmaragdowa tablica

Karina Wojtecka-Czech, pasjonatka życia i pracy. Specjalizuje się w zarządzaniu i pośrednictwie w sprzedaży nieruchomościami, a także w doradztwie prawnym, z zakresu marketingu oraz wizerunku. Znaki rozpoznawcze: profesjonalizm oraz rzetelne podejście do realizowanych działań.

 

Absolwentka Prawa oraz Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto, w latach 2002-2004 zdobywała wiedzę i doświadczenie na Vrije Universiteit w Amsterdamie. Ukończyła studium fotografii, Policealnej Sopockiej Szkoły Fotografii WFH, uzyskując tytuł Plastyk Fotografik. Na podstawie uchwały Rady Krajowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z dnia 2 października 2013 r. otrzymała licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współzałożycielka Fundacji Trzeba Marzyć, gdzie z zaangażowaniem pomaga podopiecznym spełniać ich marzenia. W ciągu kariery zawodowej zrealizowała wiele projektów związanych z dziedziną managementu, prawa, consultingu, marketingu i PR, networkingu, nieruchomości oraz HR.

 

Prywatnie, pasjonatka fotografii, w której odzwierciedla swoje zamiłowanie do obserwowania świata. Miłośniczka gry w golfa, określanej szkołą charakteru. Wielka entuzjastka jazdy konnej, uczącej przezwyciężać lęki. Mama dwójki dzieci, od których czerpie energię i radość. Fascynują ją ludzie, kocha podróże oraz dobrą kuchnię.

 

Dzięki rozległemu doświadczeniu zawodowemu otwiera innych na nowe możliwości. Pomaga im osiągać wytyczone cele oraz aktywnie wspiera ich działania. Uczy, że wyzwanie oznacza rozwój, a właściwe nastawienie to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu.

 

Jesteś gotowy?

signature

ul. Kilińskiego 1/7
81-386 Gdynia

+48 505 019 906

karina@excellenceexpert.pl